Kontaktujte mě na telefonním čísle +420 720 697 763.

Níže jsem pro Vás napsal 10 zásadních kroků k prodeji Vaší nemovitosti

Home Staging

Připravím nemovitosti tak, aby se jevila co nejatraktivněji pro nejvyšší počet klientů. Jedná se o úklid, aranžování a nachystání nemovitosti k focení, nebo natočení videa. Když je potřeba, nechám nemovitost vymalovat a zajistím drobné opravy.

Focení nemovitosti

Profesionální fotografie zvýší zájem o nemovitost až o 60%. Proto si zakládám na kvalitních, ostrých fotografiích, tak aby na první pohled nemovitost zaujala. Proto používám zrcadlovku Nikon a ve složitějších případech, povolám profesionálního fotografa.

Videoprohlídka

Inzerát s videoprohlídkou zvedne zájem až o 400%! Video upoutá větší zájem o nemovitost a tím zvýší počet zájemců o koupi. Exkluzivní videoprezentace vyvolá v každém zájemci o nemovitost emoce a zanechá velmi dobrý dojem.

Webové stránky nemovitosti

Webové stránky jsou důležité zejména, když chceme dát zákazníkovi maximální informace o nemovitosti, které se do klasického inzerátu nedostanou.  Nemovitost bude mít vlastní webovou stránku, kde zájemce najde – technické parametry, fotogalerie, videoprohlídku, půdorys, okolí nemovitosti, dopravní spojení, popis a mnoho dalšího. V online světě je to velmi důležitý pomocník pro marketing.

Propagace nemovitosti

Inzeruji na více jak 60 inzertních serverech vč. Sreality a Realit.Idnes. Používám placenou propagaci na sociálních sítích, které hýbou světem a placenou reklamu na PCC v obsahové síti Seznam a Google. Čím více lidí uvidí inzerát, tím zvýšíme šance na prodej.

Prohlídky

Prohlídka je velmi zásadní krok, která ovlivňuje z velké části prodej. Musíte být dobrým průvodcem, prodejcem, partnerem a hlavně vyjednavačem, který nepodléhá nátlaku slev.  Někdy se klient rozhodne ke koupi sám, jindy v něm musíte vzbudit touhu a ubezpečit ho, že nákup nemovitosti je pro něj výhodný a v budoucnu nebude své rozhodnutí litovat. Je přeci jasné, že si člověk kupuje domov, kde začíná psát další kapitolu svého života.

Brožura nemovitosti

Tištěnou brožurku si klient odnese z prohlídky, kde si doma může v klidu přečíst vše o nemovitosti a rozhodnout se ke koupi. Najde tam veškeré informace, včetně půdorysů, technických parametrů, stavu nemovitost, financování a okolí.

Rezervační smlouva

Při rozhodnutí klienta o koupi nemovitosti, připravím rezervační smlouvu. Jedná se o vázanou rezervaci a složení rezervační zálohy, jako vážný projev zájmu o nemovitost. Rezervační smlouva je zcela jasná a obsahuje dané podmínky převodu nemovitosti.

Kupní smlouvy, advokátní úschova

Převodní smlouvy a advokátní úschovu zajišťuji přesně na míru Vaší nemovitosti. Smlouvy vyhotovuje advokát, pan Mgr. Radek Chaloupka se sídlem, Bedřicha Smetany 2, Plzeň.  Budete-li si přát svého advokáta, nemám s tím žádný problém.

Zajištění financování

V případě potřeby, zajistím přes špičky v oboru, financování nemovitosti. Po celou dobu schvalování úvěru, budeme mít přesný přehled.

Kontakt

Adresa:

Majakovského 508/12,
Karlovy Vary

Telefon:

+420 720 697 763

Email:

reality@martinhalamek.cz
Partner č.1
Partner č.2
Partner č.3