Reference

Všem vřele doporučuji!!!! Skvělý přístup, výborná komunikace, rychlost, preciznost a hlavně lidský přístup. Po několika neúspěšných pokusech s jinými makléři, ztraceného času a zbytečného papírování se podařilo v krátké době najít kupce. Za mě pan Halámek je naprostý TOP a jeho ocenění, které má, je opravdu zasloužené. Opravdu super

Aleš Kunc

Milý, šikovný a sympatický. Do týdne byl byt prodaný. Pán Halámek byt perfektně připravil k prodeji, odprezentoval, smlouvy a veškerá administrativa naprosto perfektně připravené. Rozhodně doporučuji. Za mě velká spokojenost.

Pavlína Hanková

Pan Halámek je skvělý makléř! O prodej našeho domu se postaral od A do Z. Už nikdy bych neprodávala dům sama, když jsem viděla kolik je s tím práce. Každému doporučuji. Pavlíková

Martina Pavlíková

Pan Halámek je profesionál a svou práci má rád. O prodej nemovitosti se postará od A do Z. Přímé jednání, spolehlivost, poctivost. Za mne doporučuji - velmi. Dem. spokojená klientka.

Otakara Demjanovičová

Vstřícný, důsledný, empatický, vysoce profesionální, vše důkladně vysvětlí. Byt jsem prodávala 3 měsíce u 3 jiných RK, pan Halámek ho prodal za dva týdny. Skvělý servis a přístup.

Hana Ridošková

Pan Halámek poskytuje makléřské služby rychle, ale hlavně spolehlivě. Nelze nic vytknout. Maximální spokojenost Pokud bych měla ohodnotit jeho služby jako ve škole, pak by to byla 1*.

Redlová Jana

Všechno proběhlo bezchybně, s makléřem jsem byl maximálně spokojen.

MUDr. Žídek Slavomír

Hezké zpracování nabídky, která vzbudila rychlý zájem o nemovitost. Pan Halámek byl velice odvážný a ochotný spolupracovat. Byl velice komunikativní, hodný a vše nám krásně vysvětlil. Jsme spokojení, že jsme si vybrali pana Halámka za makléře.

Kovaříková Štěpánka

Velice spolehlivý a vyzná se. Doporučuji!

Veronika Šebková

Má zkušenost s Martinem je velmi pozitivní. Pomohl mi několikrát i zdarma, ačkoli spousta jiných by si za to nechali zaplatit. Děkuji moc za pomoc!

Daniel Kosec

Martin je velký profesionál a odborník na reality. Konečně někdo, na koho je spolehnutí a co slíbí, to splní. Vlastně přeplní. Martine díky za spolupráci.

Petr Helmich

Výborný realitní makléř, skvělé služby všem doporučuji.

Petr Kolín

Nasazení Martina Halámka při prodeji nemovitostí je ohromující, dává do toho vše, hlavně rozum a srdce a to se u jiných makléřů nevidí. Rozhodně doporučuji

Ing. Petr Škopek

Pan Halámek je realitní makléř, který umí suprově jednat s lidmi, ve svém oboru umí skvěle chodit a hlavně nemovitosti prodává bleskovou rychlostí takže vřele doporučuji.

Veronika Švajcrová

Realitní Makléř p.Halámek je člověk na správném místě. Profesionální přístup z prodeje a focení nemovitosti a komunikace s klientem. Tak určitě doporučujeme dalším klientům budou velice spokojený s jeho přístupem a profesionalitou

Vlastimil Kalvoda

Byli jsme spokojeni. Pan Halámek dodržel, co slíbil a vyřešil vše k naší spokojenosti.

Martin Žitník

V sobotu 7.4.2018 jsem předávala svoji chatu ve Žluticích novým majitelům. Prodej zprostředkoval pan Martin Halámek. Je to opravdu člověk na svém místě a jeho heslo „kde jiní končí, já začínám“ na něj přesně pasuje. Je to mladý člověk, vstřícný, milý, schopný vyhovět a zařídit. Mohu ho každému jen doporučit. Jsem ráda, že jsem si ho vybrala a moje očekávání splnil. Přeji mu hodně dalších spokojených zákazníků, zdraví, úspěšnou kariéru a ať se mu v životě daří.

Jiřina Holá

• Poděkování patří panu Martinu Halámkovi za jeho prodej mého bytu. Kdo bude chtít prodat nemovitost, určitě s panem Halámkem prodá. Je to profesionál a velmi příjemný člověk! Děkuji.

p. František

Jsem moc vděčná panu Martinu Halámkovi za jeho výbornou práci a pomoc v prodeji nemovitosti.

N. Ushaková

Martin Halámek schopný, spolehlivý, úspěšný.

Korfová Martina

Děkuji za rychlý pronájem mého bytu. Služby pana Halámka mohu jen doporučit.

Ing. Oves Petr

Výborná práce při prodeji mého domu.

Míra Š.

Spolupráce s panem Halámkem byla velmi dobrá. Jeho přístup je seriozní a profesionální. Děkuji za ochotu, vstřícnost a rychlost při zprostředkování prodeje bytu.

Jiřina Kaufmannová

Pošlete nám hodnocení

Partner č.1
Partner č.2
Partner č.3