Kontaktujte mě na telefonním čísle +420 720 697 763.

Marketing ve spolupráci s LemitoMedia s.r.o.

Skvělí marketéři, kteří se postarají o to, aby se Vaše nemovitost přenesla do povědomí potencionálních zájemců a byla vidět!

Využijeme know-how specializované marketingové agentury:

Pomůže nám se správou marketingových aktivit, včetně sociálních sítí, které zacílíme na relevantní skupinu uživatelů s pravděpodobným zájmem o nemovitost, která se objeví na zdi zájemce.

Nastaví výkonnostní produktové a PPC kampaně. Díky PPC (Pay per Click) kampaním oslovíme pouze takové zákazníky, kteří vyhledávají podobné typy nemovitosti!

A v poslední řadě připravuje kreativní grafické návrhy, které osloví potencionální zájemce


Focení a videoprohlídky s Videoprohlídky.cz

Ať se jedná o byt, chatu dům, nebo vilu, díky videoprohlídce se stane vaše nemovitost neodolatelná. Spojení filmových záběrů, detailů a špičkové hudby vytvoříme atraktivní prezentaci, která zvýší zájem až o 400%!

Nabízí:

Vždy se snažíme o kvalitní a ostré fotografie. Kromě celkových záběrů, nafotíme i zajímavé detaily. Při fotografování je použito dodatečné osvětlení pro lepší podání barev.


Financování – Lukáš Kokoška – Fincentrum a.s.

Hypoteční úvěry zajišťuji přes společnost Fincentrum, která patří mezi trojici nejvýznamnějších finančně-poradenských společností v České republice. Pro své klienty se snaží vždy najít vhodné řešení při financování, či refinancování bydlení. Spolupracuje téměř se všemi bankami na českém trhu, díky tomu je schopen vyjednat lepší podmínky než přímo v samotné bance.

 

Zajistíme:


 

Advokát – Mgr. Radek Chaloupka

Dbám na to, aby se nemovitost vždy převedla bezpečně. Pro to využívám služeb advokátní kanceláře s mnoholetou zkušeností.

Kde jsou peníze uschovány? 

Vždy na zvláštním účtu na jméno advokáta označeném jako advokátní úschova. Při výběru bankovního ústavu je advokát povinen přihlédnout k případným požadavkům klienta. Na jednom účtu může být vždy pouze jedna úschova! Majetek klienta je tak oddělený od majetku advokáta a nehrozí tedy jeho zahrnutí do pozůstalosti, majetkové podstaty při úpadku advokáta nebo jeho ohrožení v exekuci vedené proti advokátovi.

Může advokát s peněžními prostředky po dobu úschovy nakládat? 
Platby z uložených peněz klienta ve prospěch advokáta nejsou přípustné, s výjimkami stanovenými právními předpisy, dohodou s klientem či nařízením soudu či jiným oprávněným orgánem. Advokát je povinen kdykoli potvrdit klientovi stav peněžních prostředků na účtu.


Řemeslníci, uklízečky a ostatní:

Je potřeba nemovitost vymalovat, provést menší opravy, uklidit, nebo vystěhovat?

O všechno se Vám postarám. Okolo sebe mám řadu řemeslníků, uklízeček, nebo stěhováků.

Tím zvýšíme prestiž prodávané nemovitosti a docílíme vyšší ceny a rychlosti při prodeji.

Budete potřebovat nemovitost vystěhovat? I o tuto maličkost se Vám postarám

156

prodaných nemovitostí

237

milionů Kč pro klienty

94

% realizovaných obchodů

Adresa:

Majakovského 508/12,
Karlovy Vary

Telefon:

+420 720 697 763

Email:

reality@martinhalamek.cz
Partner č.1
Partner č.2
Partner č.3